Türkseven A.Ş bünyesinde kurulan Beşçelik Metal Ürünleri LTD. ŞTİ. Yılların getirdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ve kaliteyi odak noktasına koyan prensipleriyle çelik servisi merkezi olarak hizmet vermektedir.

      Firmamız 2004 yılında Tata Steel ile çözüm ortaklığı olarak kurulmuş olup, müşteri taleplerini karşılayıp onların ötesine geçmek, kaliteden ödun vermeden daha iyi hizmet sunabilmek için 2010 yılında ASO 2. Bölgede 23000 m2 açık 10000 m2 kapalı alanda son teknoloji ürünleri olan dilme, trapez ve boy kesme hatlarına sahip fabrikamızı üretime açmıştır. Bunların yanında fabrikamız stor, mahya, büküm ve makas hizmetleri de sunmaktadır.


VİZYON

      Vizyonumuz Türkiye ve çevresinde ülkelerde hizmet veren lider bir çelik servis merkezi olmaktır. Kuruluşumuzdan beri ulaşılabilir çeliğin odak noktası oluşumuz prensiplerine bağlı çalışmanın önemli bir göstergesidir.


MİSYON

      Misyonumuz müşteri ve çalışan beklentilerinin ilerisine geçmek ulusal ve uluslararası alanlarda büyümeyi sağlamış, birinci sınıf hizmet veren küresel bir marka haline gelmektir.